O LASERECH
DETAILNĚJIDNES SE POUŽÍVAJÍ:
(od nejstaršího)
ALEXAND. LASERY
YaG Q-Switched LASERY
Pico SEC LASERY

PRINCIP ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM

Při odstranění tetování laserem jde jen o to, poslat určitou energii – silnou světelnou energii – na všechny zbývající větší kapičky barvy v kůži, světlem barvu co nejrychleji zahřát tak, až se rychlým rozpínáním rozletí na malinké kousíčky, které mohou makrofágy během pár dnů spapat. Makrofágy i s barvou nakonec odejdou pomocí jater a toalety pryč. Takto to funguje.

POTŘEBUJEME VELMI SILNÝ LASER, NEJLÉPE ULTRA

Abychom rozbili barvu při odstranění tetování nebo pigmentů laserem v celé vrstvě kůže, musíme poslat hodně silný puls, jenže takto silný puls trvá vždy moc dlouho, okolí výbuchu barvy se příliš ohřeje a vždy způsobí termální poškození. Klient se mnoho dní hojí a může mít jizvy. Také má obrovské puchýře, integrita je porušená a většinou má i strupy.

Takže všechna centra estetiky dávají raději méně energie - aby klienta nepoškodili a klient díky tomu bohužel musí přijít zákazník až třeba 20x. 

Protože, aby to bylo rychleji, museli by klienta vždy hodně spálit, jelikož 4 ns běžného výboje jsou najednou strašně dlouhá doba. 

Většina estetických klinik u nás používá zastaralé YaG lasery
JEN NĚKOLIK PRACOVIŠŤ V ČR PROVOZUJE SILNÝ PICOLASER

ROZDÍLY MEZI LASERY

YaG Q-Switched

Novinka před deseti lety, byl na tu dobu velmi rychlý. Jeho světelný puls trvá jen 4 nanosekundy.

Jenže k dokonalému výsledku musíme poslat hodně světelné energie a tady narážíme na limit tohoto laseru.

Příklad – jakmile na něco černého dlouho svítí slunce, je to rozpálené.

Tudíž, abychom mohli poslat potřebnou energii, musíme zkrátit dobu působení energie, jinak bude pokožka žhavá asi jako cokoliv černého na slunci - to znamená dlouhé hojení, jizvy a také nedokonalé odstranění tetování.

PicoBEAM 600 ps

Je mnohem rychlejší… Posílá hodně energie v extra krátkém pulsu, díky tomu se kůže nestačí spálit, jelikož v okamžiku, kdy začne pokožka "teplat", je hotovo a kůže již dávno chladne.

Je tedy mnohem bezpečnější pro klienta i obsluhu. Doba hojení je jeden den, bez strupů a velkých puchýřů, bez jizev a následků.

Odstranění tetování laserem je rázem dostupnější! Aby ne, vždyť klient musí přijit jen 4x - 5x, protože jsme mohli použit silnou energii bez obav ze spálení a následků.

TROCHA TEORIE A FYZIKY

Běžně světlo letí ve vakuu rychlostí 300 000 km za sekundu. To je hodně kilometrů za  vteřinu. 

Za nanosekundu (YaG) urazí to samé světlo jen 42 cm - úctyhodně krátká nanosekunda.

Ale za pikosekundu už stihne světlo utéct jen 0,3 mm. To už je fakt ULTRA rychlost.


A PŘESNĚ TAKOVOU RYCHLOST POTŘEBUJEME, ABYCHOM V CO NEJKRATŠÍ DOBĚ CO NEJVÍCE ZAHŘÁLI PIGMENTY, TAK, ABY SE KAPKY BAREV ROZPADLY A NEPOŠKODILA SE POKOŽKA. TO UMÍ ZATÍM JEN PIKOSEKUNDOVÝ LASER.

Množství času a počtu laserových ošetření potřebných k úspěšnému vymizení tetování závisí na několika faktorech:

1. TYP LASERU

Nejrychlejší a nejrazantnější je v roce 2021 PicoBEAM 600ps SKIN LASER SYSTEM, pomalejší typy laserů nedokážou posílat dost energie.

3. IMUNITA

Imunitní systém a vlastní schopnosti regenerace, také záleží na potravě a vynechání určitých složek stravy, na životosprávě jako takové. 

2. PIGMENTY

Barva a původ inkoustu, velmi důležitá je i jeho kvalita, čistota... Kvalitu, typ barvy a hloubku lékař nemůže poznat. Na to lékařská fakulta nestačí...

4. STAV TATTOO

Velikost tetování, procento probarvení kůže, stáří tattoo, umístění tetování, záleží také na intenzitě míchaných barev atd.

LÉKAŘSKOU FAKULTU NEMÁME, NEHODLÁME PŘECE NIKOHO OPEROVAT. UMÍME ALE DOKONALE S LASERY.

Hodně záleží nejen na znalosti lidského těla, obsluha laseru musí mít technické cítění a také znalosti procesu výroby tattoo a permanentu. Nabízíme detailní zkušenosti s tattoo a pigmenty a profesionální odstranění tetování bez jizev. 

OSOBNÍ KONZULTACE

KAŽDÝ PÁTEK
10.00 - 19:00

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ
LASEREM PICOBEAM

Video je natočeno přímo v našem studiu s reálným klientem a laserem PicoBEAM.
Studio ME Česká Lípa