Odstranění tetování laserem POST

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM

Ambulantní zákrok, certifikovaný personál

Profesionální odstranění tattoo laserem bez jizev, ať už z estetického či pracovního důvodu. Špičkový laser PicoBEAM – pikosekundový laser, ještě zhruba 10x rychlejší než prozatím všude používané starší aktivní Q-Switched YaG lasery. K nám stačí přijít 2x až 5x a TATTOO je pryč! Za to ručíme!

Laser umožňuje nechtěné tetování či jeho část postupně odstranit anebo zesvětlit za účelem snadnějšího překrytí novým, kvalitnějším tetováním. Zákrok nevyžaduje žádnou pracovní neschopnost a je poměrně rychlý. Na rozdíl od pomalých a zastaralých Q-switched laserů, není pokožka spálena a nedělají se tak v místě ošetření velké strupy a následně jizvy. Navíc, používáme pro Vaše pohodlí operační chlazení CryoCOOL’20, tudíž zákrok bolet nebude.

U nás stačí zákrok opakovat 2 – 5x.

A dáme Vám na to garanci.

Pigmentace v tetování se nachází v několika vrstvách pod sebou a laser je musí rozbít postupně. Pro běžné amatérské tetování je třeba absolvovat min. 1 sezení, u profesionálního tetování bývá potřeba absolvovat průměrně sérii 3 – 5 sezení. Ale jen s PicoBEAM laserem. Je totiž mnohem razantnější a rychlejší než YaG lasery.

Pauza mezi jednotlivými zákroky musí být alespoň 4 – 6 týdnů.

Pozor, spousta klinik ve snaze získat peníze klienta slibuje odstranění během 4 sezení – jenže mají Q-switched laser a ten to opravdu neumí. Nenechte se napálit a požádejte o kalkulaci ceny odstranění tetování.

Doporučujeme přečíst si článek od dovozce, školitele a certifikační entitu depig. laserů.