DOKONALÉ ODSTRANĚNÍ
PIGMENTACÍ, TETOVÁNÍ A PERMANENTNÍHO MAKE-UPU
LASEREM PICOBEAM


certifikované pracoviště


ZKUŠENOSTI A ERUDICE

S pigmentacemi a tetováním máme více než 15- ti leté zkušenosti.

Dokážeme bezpečně poznat hloubku uložení pigmentu a navíc používáme špičkové operační chlazení, tudíž Vás odstranění tetování laserem bolet nebude.

ÚČINNOST A CENA

Odstraňujeme profesionální i amatérská tattoo, permanentní make-up, složité i jednoduché, čerstvé i hodně staré tetování.

Odstraníme také pigmentové skvrny, včetně stařeckých. Za normální ceny, bez příplatků.

OTEVŘENO TAKÉ VEČER

Objednávat se můžete na každý všední den až do 20:00, v pátek a o víkendu až do 22:00 hod.
Pracujeme i o svátcích, mezi vánocemi a o prázdninách.

Pokud máte zvláštní požadavky, kontaktujte nás...

PIKOSEKUNDOVÉ LASERY

Lasery se za posledních 10 let výrazně vyvinuly a tak se dnes nově používají s velkým úspěchem pikosekundové lasery. Jsou totiž rychlejší než dosud používané YaG lasery, což ve výsledku znamená, že obsluha může použít vyšší energii, protože nehrozí spálení pokožky, právě díky vysoké rychlosti záblesku laseru.

Také už nehrozí dlouhý down time, protože se netvoří obrovské strupy a rovněž nehrozí tvorba jizev a jizviček.   
Klient se tak po odstranění tetování může zapojit do pracovního procesu a zákrok má tak minimální dopad na ekonomickou činnost klienta.

Omezení po zákroku jsou stejně jako po každém jiném laserovém ošetření následující: ošetřované místo neslunit, nenamáhat tepelně ani mechanicky, pravidelně mazat a co nejméně namáčet. 

V našem studiu klienty po zákroku vždy vybavíme vším potřebným pro následné ošetřování, tudíž klient nemusí po lékárnách shánět zdravotnický materiál. 

Dnes jsou zlatým standardem pikosekundové lasery, ve STUDIU ME a v LaserCENTRUM.pro Česká Lípa používáme PICOBEAM 600ps.

PIGMENTY A BARVY V POKOŽCE
ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM

DETAILY

Pigmentace v tetování se nachází v několika vrstvách pod sebou a laser je musí rozbít postupně. Pro běžné amatérské tetování je třeba absolvovat min. 1 sezení, u profesionálního tetování bývá potřeba absolvovat průměrně sérii 3 – 5 sezení. 

Laser umožňuje nechtěné tetování či jeho část postupně odstranit anebo zesvětlit za účelem snadnějšího překrytí novým, kvalitnějším tetováním.

Zákrok nevyžaduje žádnou pracovní neschopnost a je poměrně rychlý.

Na rozdíl od pomalých a zastaralých Q-switched laserů, není pokožka spálená a nedělají se tak v místě ošetření velké strupy a následně jizvy. Standardně používáme pro Vaše pohodlí operační chlazení CryoCOOL’20, tudíž zákrok nebude ani tolik bolestivý.  

Podívejte se na naše video odstranění tetování laserem.


PAUZA

Mezi jednotlivými zákroky musí být alespoň 5 - 6 týdnů, ze zkušeností  však doporučujeme pauzy alespoň 8 týdnů.

GARANCE

Jako jediní v ČR - pokud odhadneme, že budete potřebovat max. 4 zákroky, tak jakmile jich budete potřebovat nakonec více než 5, pak neplatíte kromě kalibrace laseru vůbec nic. Je to náš problém... 

VÝKON

Jen s PicoBEAM laserem jde odstranění hladce. Je totiž mnohem razantnější a rychlejší než YaG lasery.
PICOBEAM 600 ps je v současnosti nejsilnější depigmentační laser na trhu.

POZOR

Mnoho klinik v rámci boje o klienta slibuje odstranění během 4 sezení – avšak většinou mají  staré YaG Q-switched lasery a ty to opravdu neumí.

PROČ SE VYPLATÍ JET DO ČESKÉ LÍPY?

JSME ŠKOLÍCÍ CENTRUM

Díky množství provedených odstranění tetování laserem školíme u nás lékaře a budoucí obsluhy laserů.

MÁME ŠPIČKOVÝ LASER

Nejsilnější dostupný depigmentační laser na trhu - PicoBEAM 600ps. Plus operační chlazení - pro vyšší komfort.

ROZUMÍME TETOVÁNÍ

Perfektně poznáme hloubku uložení i typ barvy, dokážeme díky tomu nastavit adekvátní výkon.

RYCHLÉ VÝSLEDKY

V průměru je třeba cca 2-5 sezení v našem studiu ke kompletnímu vymizení tattoo. Garantujeme.

GARANCE 

Pokud odhadneme, že potřebujete 5 zákroků a Vy jich budete nakonec potřebovat více než 6, tak za sedmý a každý další zákrok platíte jen technickou kalibraci laseru.
Takže my jsme v práci zadarmo. A protože vždy dostáváte i kompletní balíček pro hojení, tak dokonce proděláme.

Garanci poskytujeme našim klientům proto, že vzhledem ke zkušenostem dokážeme celkem dobře stav tattoo a případnou úspěšnost odstranění tetování laserem odhadnout. 

To je rozdíl od všech ostatních center, proto se MY tak hodně snažíme, abyste VY měli tetování pryč. To je i důvod, proč máme tolik spokojených klientů a klientek. 

Garance neposkytujeme na cover-upy a tattoo mladší 12 měsíců.

OSOBNÍ KONZULTACE

KAŽDÝ PÁTEK
10.00 - 19:00

ON-LINE KALKULACE

KALKULACE CENY
ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Chcete se na něco zeptat?
Zavolejte - 777 900 875.

JAK RYCHLE ZMIZÍ TETOVÁNÍ?

Po jakémkoliv depigmentačním zákroku laserem startuje v pokožce proces regenerace, během kterého zároveň dochází k odnášení pigmentu pryč z těla - rychlost vymizení tattoo je ale velmi individuální, záleží totiž na mnoha faktorech - například na stylu života, životosprávě (spánek, sport) jako takové, na vynechání různých složek stravy, na imunitě, na schopnostech regenerace atd. - také záleží na razanci a síle použitého laseru. V tomto ohledu vyhrávají na plné čáře tzv. pikosekundové lasery, jeden z těchto typů provozujeme i my a díky počtu kvalitně provedených zákroků jsme certifikační autoritou pro školení lékařů, dermatologů a estetických provozovatelů laserů.

Pro bezpečné a rychlé odstranění tetování laserem nestačí lékařská fakulta, ukazuje se, že je třeba také dobře rozumět vlastnímu procesu tetování, je třeba poznat hloubku uložení barev nebo kvalitu barvy. V tomto ohledu zase vyhrává naše obsluha laseru, neboť má téměř dvacetileté praktické zkušenosti s tetováním. 

CO KDYŽ NEBUDE TATTOO DOBŘE MIZET?

Tetování většinou mizí dobře, ale jakmile se jedná o takzvaný cover-up, je mizení tattoo trochu pomalejší. Je třeba počítat s rozestupy mezi jednotlivými laserovými zákroky, tak, aby pokožka byla vždy dokonale zhojená. Tyto rozestupy se mohou prodlužovat až na 10 týdnů - dle stavu pokožky. Pokud se jedná o tetování od profesionála, ne mladší než 1 rok a jen jednou tetované, můžete získat garanci. Více o naší garanci na konci těchto stránek.

Pozor, estetická centra často klienta zvou na odstranění tetování laserem po čtyřech až pěti týdnech - nenechte se okrást, protože to je příliš brzy! V pokožce dochází k pomalému odplavování barvy ještě asi 4 měsíce po zákroku, přičemž hodně mizí barva první dva měsíce, další dva měsíce jde již o slabé úbytky, ale jsou tam. Tudíž, když přijde klient po čtyřech týdnech, klinice se to hodně líbí, avšak zákrokem se zastaví proces odplavování barvy v polovině jejího silného cyklu a znovu se spustí proces regenerace. Poté často zůstávají zapouzdřená místa se zbytky barev, které už nedokážeme odstranit ani my.

Tedy, klient zaplatí zbytečně polovinu utracených peněz. Zjednodušeně řečeno - nedokážeme ovlivnit rychlost ani práci bílých krvinek ve vztahu k barvě. Díky tomuto jednoduchému triku je okrádáno mnoho čechů a vytvořeno dost jizev denně. Nám nevadí, že přijdete s delšími rozestupy - sice dostaneme méně peněz, ale zase máme spokojené klienty...

Doporučujeme minimálně 6, lépe 8 a nejlépe 10 týdnů rozestupy
- opravdu, zkuste nespěchat... 

LZE NA ODSTRANĚNÁ MÍSTA ZNOVU TETOVAT?

Ano, znovu tetovat lze, avšak je třeba počkat cca 9-12 měsíců, tak, aby se stav pokožky ustálil a tetování poté zůstalo bez nežádoucího odplavování barvy. Ze zkušeností z našeho studia doporučujeme počkat alespoň 1 rok.

V případě, že chcete na stejné místo znovu tetovat, budou stačit dvě nebo tři návštěvy našeho studia.

Protože rozumíme tetování, stačí sdělit svou představu a podle toho nastavíme náš přesný laser - tak abychom detailně zesvětlili jen to, co potřebujete.

NENÍ ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ LASEREM NEBEZPEČNÉ?

Při zákroku máte vždy chráněné oči speciálními brýlemi, poškození zraku tedy nehrozí. Laser jde maximálně několik milimetrů do hloubky, tudíž ani poškození hlubších tkání nehrozí.

Pouze pokud klient uvěří lékařům a je zlákán vidinou rychlejšího odstranění tattoo. Takový klient chodí tedy na zákrok po čtyřech týdnech - pak to pokožka ale nezvládá a zůstávají jizvičky a tetování mizí stejně pomalu. Jen peněženka hubne rychleji :-(

MŮŽU PŘIJÍT NA ZÁKROK I V LÉTĚ?

Pro místa skrytá před přímým slunečním světlem je možné zákrok podstoupit, místa, která skrýt dostatečně nelze doporučujeme odstraňovat až na podzim, nebo v zimě. Zákrok laserem nechá na pokožce také následek - dočasně sníženou schopnost filtrace UV záření, proto, budete-li vystavovat laserované místo slunci, mohou vzniknout nežádoucí pigmentace.

MÁTE OTEVŘENO I NAVEČER NEBO O VÍKENDU?

Máme otevřeno každý všední den od 10:00 do 20:00, v pátek, v sobotu a v neděli až do 22:00 hod. Objednat se lze na telefonu 777 900 875 nebo online, vyplněním formuláře na stránkách Studia ME.

ODSTRANĚNÍ TETOVÁNÍ
LASEREM PICOBEAM

Video je natočeno přímo v našem studiu v České Lípě s reálným klientem.

Studio ME Česká Lípa