PicoLaser

Jednou pro vždy zapomeňme na dosud opěvované a všemi klinikami vlastněné Q-Switched Lasery.

Je to super, když klient musí přijít mnohokrát aby se tattoo zbavil. To se provozovatelům estetických center a klinik hodně líbí… YaG Q-switched lasery jsou zastaralé a pomalé. Nyní, v roce 2021, existují mnohem účinnější, rychlejší a bezpečnější stroje, jeden z nich máme v našem Laser CENTRU Česká Lípa. Je to PicoBEAM 600 ps laser a je zhruba 100x rychlejší než nejlepší q-switched lasery v Praze.

Tím, že je laser mnohem rychlejší, nehrozí popálení a ani dlouhá rekonvalescence. Bez půchýřů, bez velkých strupů a bez jizev. Jen mírně nepříjemný, ale nebolestivý zákrok. A navíc, právě díky rychlosti ve zhasínámi a rozsvěcení laseru můžeme použít mnohem vyšší energii, barvu tak rozbijeme na opravdu malinké částečky, které lépe mizí a ve výsledku přijdete jen max. 5x, výjimečně 6x. Pokrok nelze zastavit, ani my to neumíme, díky tomu Vám ale teď můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu „vymazání“ pigmentací, tetováží a permanentního make-upu laserem. Tento laser je zde jenom jeden a to u nás. Rádi Vás přivítáme a bude nám ctí odstranit Vaše tattoo. Pokračovat ve čtení o laserech?

V našem centru pracujeme s nejmodernějším, lékařským, pikosekundovým laserem, na jehož vývoji jsme se i podíleli. Tento extra rychlý laser vysílá laserové paprsky pod kůži, kde rozbíjí s velkou razancí pigment na velmi drobné částečky. Tyto částečky jsou následně v průběhu několika dalších týdnů vyplavovány z těla ven a tetování či pigmentové skvrny postupem času blednou. Stačí přijít 2x – 5x a tattoo je pryč. Ošetření je u nás mnohem levnější než na klinikách, hlavně proto, že nemusíme zaměstnávat lékaře. Protože o tetování nevědí vůbec nic, a my odstraňujeme tetováže…